Služby

Služby​

Virtuálne prehliadky

V súčasnej dobe, ktorá je pre nás všetkých ťažká a obmedzuje nás v rôznych smeroch a odvetviach sa snažíme s naším tímom neustále pracovať na vývoji nových produktov, prostredníctvom ktorých Vám prinesieme požadovaný výsledok aj z bezpečia domova. Takýmto produktom je napríklad virtuálna, alebo interaktívna prehliadka nehnuteľnosti.

Kvalitné nafotenie

Rýchlosť a efektivita predaja Vašej nehnuteľnosti závisí od viacerých faktorov. Jedným z nich je aj kvalitné nafotenie nehnuteľností tak, aby daný objekt (byt, dom a i.) reálne vypovedal o svojej štruktúre a kompozícií a odzrkadľovali reálny stav, v ktorom sa Vaša nehnuteľnosť nachádza. Zároveň je dôležité prihliadnuť na detaily a tým zodpovedať prípadné otázky zo strany kupujúceho.

Moderné videá nehnuteľností

Pre náročnejších klientov sme sa prispôsobili aj tomuto dopytu. Vašu nehnuteľnosť po Home stagingu vieme natočiť pútavým a výpovedným krátkym videom, ktoré obsiahne reálny stav, štruktúru a kompozíciu nehnuteľnosti v tom najlepšom svetle. V prípade pozemkov či rodinných domov vieme atraktivitu nehnuteľnosti natočiť pomocou dronu aj z vtáčej perspektívy.

Marketing

Pri predaji Vašej nehnuteľnosti radi pripravíme inzerát na mieru, ktorý bude výpovedný, štruktúrovaný a bude odzrkadľovať trendy a dopyt. Ponuka bude inzerovaná na najnavštevovanejších realitných portáloch.

Pre urýchlenie procesu predaja zašleme ponuku Vašej nehnuteľnosti prostredníctvom mailingu potenciálnej klientele, ktorú evidujeme v našej internej databáze.

Virtuálna realita

Ďalšou ponukou z nášho portfólia služieb je tzv. virtuálna realita, prostredníctvom ktorej si klient môže prejsť 3D formát holo-bytu v rámci predaja novostavieb, teraz navyše s možnosťou nakonfigurovania interiéru domu či bytu z predvolených možností. Sme otvorení zmenám, prípadne ústupkom aj pri náročnejších klientoch. Obrovskou devízou tejto služby je reálny pohľad na Vašu budúcu nehnuteľnosť!

Zabezpečenie právneho servisu

Iste mnohí z Vás nemajú radi množstvo právnych služieb, legislatívy a formalít, ktoré sú ale nevyhnutnou časťou ako pri kúpe, tak pri predaji Vašej nehnuteľnosti. My v Casmar reality Vám s tým nielen pomôžeme, my Vás odbremeníme od týchto úkonov, ktoré po vzájomnej dohode môžete vopred považovať za vybavené.

Zabezpečenie posudkov

Pri kúpe či predaji nehnuteľnosti je dôležitá cena, ktorú treba voči trhovým trendom čo najlepšie odhadnúť a nastaviť. Na odhad ceny však budete potrebovať znalecký posudok.

Zabezpečenie vizualizície

Tretí krok, nemálo dôležitý je marketing. Správna marketingová stratégia predaja tej ktorej nehnuteľnosti je základom predaja. Propagácia je v súčasnosti nenahraditeľnou formou pri predaji. Reklama a ponuka tým správnym záujemcom vedie k úspechu.​