Chcem predať
photo

Home staging

Prvým krokom pri predaji či kúpe je vedieť upraviť nehnuteľnosť. Home staging, teda kvalitne upravená, esteticky pripravená nehnuteľnosť vedie k úspešnému predaju. Poradíme Vám ako nehnuteľnosť upraviť, aké interiérové doplnky použiť aby bola nehnuteľnosť lákajúca, aby interiér i bez veľkých rekonštrukcií vyznel príjemne a zároveň moderne.

Kupujúci si všíma príjemnosť interiéru, to čo ho upúta na prvý pohľad. Prvý dojem zohráva veľkú úlohu pri predaji. Najlepšie pripravená nehnuteľnosť zvýši počet záujemcov o obhliadku, čím zrýchli predaj
a v niektorých prípadoch i predajnú cenu nehnuteľnosti.

1

photo

Kvalitné nafotenie nehnuteľnosti

Druhým krokom je kvalitné nafotenie nehnuteľnosti. To dokáže len skúsený realitný maklér. Sústredenie sa na detail interiéru, ktorý upúta a v tom najlepšom svetle, to je základ kvalitného fotenia.

2

Vďaka znalosti trhu vieme s nehnuteľnosťou pracovať.
photo

Marketing

Tretí krok, nemálo dôležitý je marketing. Správna marketingová stratégia predaja tej ktorej nehnuteľnosti je základom predaja. Propagácia je
v súčasnosti nenahraditeľnou formou pri predaji. Reklama a ponuka tým správnym záujemcom vedie
k úspechu.

3

photo

Priama obhliadka nehnuteľnosti

Štvrtým krokom je náš posun k priamej obhliadke nehnuteľnosti, ktorá musí byť na profesionálnej úrovni. Maklér dotvára predaj pri obhliadke, jeho skúsenosti a vystupovanie umocnia celkový dojem
z predaja.

4

photo

O všetko ostatné sa tiež dokážeme postarať

Piaty krok predstavuje množstvo činností, ktoré dokážeme za Vás pri predaji vykonať. Je to vypracovanie znaleckého posudku, zápis do katastra, hypotekárny úver, kúpna zmluva a množstvo iných činností.

Právne poradenstvo je súčasťou nami poskytovaných služieb. Naše právne oddelenie tvoria kvalifikované právničky, ktoré sa špecializujú na nehnuteľnosti a vďaka nim bude budúci predaj bezpečný pre všetky strany.

5

Napíšte nám

Zanechajte nám Váš kontakt a vydáte sa tak na správnu cestu úspešného predaja, kúpy, alebo prenájmu.

Prudy
Sladkovicovo

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.