O nás

O nás

O nás

Nie sme len realitnou kanceláriou. Už od svojho vzniku v roku 2005 sa snažíme byť spoľahlivým partnerom pre našich klientov v oblasti realít a úkonov spojených s ich predajom či kúpou. S pôsobnosťou na celom západnom Slovensku pomáhame našim klientom v oblasti, v ktorej neustále napredujeme a v ktorej staviame kvalitu pred kvantitou, o čom svedčí viac ako 550 spokojných klientov v horizonte jedného roka.

Prečo my?

Široká ponuka

Radi Vám pomôžeme s predajom, kúpou či prenájmom akejkoľvek nehnuteľnosti. V ponuke máme ale aj množstvo služieb, ktoré priamo súvisia s realitami a to napríklad právne a legislatívne zabezpečenie predaja, kúpy či prenájmu nehnuteľnosti, marketingové služby a mnohé iné.

Makléri

S predajom, kúpou či prenájmom nehnuteľnosti, prípadne s riešeniami pri iných službách z nášho portfólia Vám rád poradí náš tím odborníkov, na ktorý sa môžete kedykoľvek obrátiť.

Profesionálny prístup

Ako sa hovorí - kde je vôľa, tam je cesta. Pozeráme sa na náš segment pragmaticky a snažíme sa vyhovieť každému klientovi osobitne. Férovosť, ľudskosť a lojálnosť sú základným kameňom spolupráce s nami.

Pomáhať našim klientom je našim poslaním

Nie je to len o predaji či kúpe nehnuteľností. V prvom rade je pre nás najdôležitejší náš klient, ktorého spokojnosť a dosiahnutý cieľ je v našom ponímaní tým najlepším výstupom, ktorý vieme ako realitná agentúra dosiahnuť:

0
predaných nehnuteľností
0 mil. €
predaných nehnuteľností
0
maklérov
0 +
spokojných klientov

Vitajte!

Naša spoločnosť CASMAR REALITY je moderná realitná spoločnosť na trhu nehnuteľností, ktorá poskytuje kompletný a ucelený rad realitných služieb. Vďaka svojim realitným maklérom, ktorí sú profesionálmi vo svojej práci sa stávame čoraz modernejšou spoločnosťou a vďaka neustálemu vzdelávaniu celého tímu i úspešnejšou realitnou kanceláriou na trhu nehnuteľností, o čom svedčí i získané ocenenie ,,Realitná kancelária roka 2019". Svoj pohľad na svet nehnuteľností stále zdokonaľujeme, sledujeme všetky trendy a tým máme za sebou čoraz viac úspešne zrealizovaných obchodov.

Naša spoločnosť má prepracovanú štruktúru, tím realitných maklérov stále rastie, rozširuje sa vďaka pribúdajúcim realitným maklérom, ktorí sú ochotní a hlavne schopní venovať dostatok času práci makléra, v duchu presvedčenia a osobného rastu cestou neustáleho vzdelávania a kvalitného napredovania. Sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS). Pri svojej práci kladieme dôraz na zodpovednosť, férovosť, spoľahlivosť, rýchlosť a profesionalitu.

Realitná kancelária CASMAR pôsobí na trhu nehnuteľností už niekoľko rokov (od 2005). Vďaka zdravému pohľadu na reality a výnimočnému chápaniu každého jedného klienta sa naše sny a zároveň i sny predávajúcich či kupujúcich stávajú reálnymi, bez zbytočných prifarbovaní. Mojim cieľom vždy bolo a naďalej zostáva byť dobrou realitnou kanceláriou so zvučným menom a so zárukou kvality vo všetkých krokoch.

Peter Markovič
konateľ