Chcem predať
konatel

Vitajte!

Naša spoločnosť CASMAR REALITY je moderná realitná spoločnosť na trhu nehnuteľností, ktorá poskytuje kompletný a ucelený rad realitných služieb. Vďaka svojim realitným maklérom, ktorí sú profesionálmi vo svojej práci sa stávame čoraz modernejšou spoločnosťou a vďaka neustálemu vzdelávaniu celého tímu i úspešnejšou realitnou kanceláriou na trhu nehnuteľností, o čom svedčí i získané ocenenie ,,Realitná kancelária roka 2019". Svoj pohľad na svet nehnuteľností stále zdokonaľujeme, sledujeme všetky trendy a tým máme za sebou čoraz viac úspešne zrealizovaných obchodov.

Naša spoločnosť má prepracovanú štruktúru, tím realitných maklérov stále rastie, rozširuje sa vďaka pribúdajúcim realitným maklérom, ktorí sú ochotní a hlavne schopní venovať dostatok času práci makléra, v duchu presvedčenia a osobného rastu cestou neustáleho vzdelávania a kvalitného napredovania. Sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS). Pri svojej práci kladieme dôraz na zodpovednosť, férovosť, spoľahlivosť, rýchlosť a profesionalitu.

Realitná kancelária CASMAR pôsobí na trhu nehnuteľností už niekoľko rokov (od 2005). Vďaka zdravému pohľadu na reality a výnimočnému chápaniu každého jedného klienta sa naše sny a zároveň i sny predávajúcich či kupujúcich stávajú reálnymi, bez zbytočných prifarbovaní. Mojim cieľom vždy bolo a naďalej zostáva byť dobrou realitnou kanceláriou so zvučným menom a so zárukou kvality vo všetkých krokoch.

Peter Markovič
konateľ

Vitajte

Priateľský a detailný prístup na profesionálnej úrovni vedie
k zaručenému úspechu.
Prudy
Sladkovicovo

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.