fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

ZNÍŽENÁ CENA!!!!! predaj 3-izb.byt na Prednádraží v Trnave


Mgr. Janka Gajdová
Trnava
Počet izieb: 0
66 m²
0 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CASMAR RK ponúka na predaj 3- izbový byt na Botanickej ulici v Trnave na sídlisku Prednádražie. Byt má podlahovú plochu 73 m2 vrátane dvoch balkónov, nachádza sa na 7/12 podlaží s dvomi výťahmi, v zateplenom bytovom dome. Vstup do domu umožňuje nainštalovaný elektronický vrátnik.
Dispozičné riešenie: vstupná chodba, obývacia izba s výstupom na balkón, kuchyňa s výstupom na balkón, dve samostatné izby, kúpeľňa a samostatného WC.
K bytu patrí pivnica na prízemí bytového domu.
V byte sú vymenené plastové okná, nové radiátory, vymenené elektrické rozvody, bezpečnostné dvere, zbytok bytu je v pôvodnom zachovalom stave.

Bezproblémové parkovanie.
V bezprostrednej blízkosti domu je materská škôlka, základná škola, zdravotné stredisko, pošta, nákupné centrum, športový areál.

• v cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vypracovanie zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
• v prípade záujmu vám vieme sprostredkovať finančné poradenstvo

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Balkón
Pivnica
Výťah

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti