fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

TOP INVESTIČNÁ PONUKA! 2izb.byt vo vyhľadávanej lokalite na Špačinske


Ing. Marta Krejčí
Trnava
Počet izieb: 2
53.72 m²
89 000 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Ponúkame 2izb. byt nachádzajúci sa na 5/7 s rozlohou 53,72m2 . Tehlový Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou : zateplený, nový výťah, el.vrátnik.
Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby ktorou sa prechádza do kuchyne ,2 samostatných priestranných izieb ,kúpeľne, samostatného WC. K bytu prislúcha balkón , ktorý sa nachádza síce na medziposchodí ale je plne využiteľný pre majiteľov.
Byt je v pôvodnom stave, ponúka priestor pre kompletnú rekonštrukciu podľa predstáv nového vlastníka. Najväčšou výhodou bytu je poloha –tesná blízkosť centra , športový areál Slávia, kompletná občianska vybavenosť- škola, škôlka MHD, lekáreň, Tesco.
BD je tehlový- zaručuje výborne tepelno-izolačné vlastnosti a možnosť pretvoriť dispozíciu bytunízke náklady,výborné napojenie na diaľnicu D1.
Byt je možné si kúpiť aj cez hypotekárny úver, kde pri momentálnej úrokovej sadzbe s financovaním 90% banka a 10% vlastné zdroje vychádza splátka 280EUR,čo s mesačnými nákladmi 100EUR predurčuje tento byt ako veľmi zaujímavú investíciu. Tento byt môžete vlastniť za 89 000€.Treba vidieť!!!Voľný ihneď.
Viac info a obhliadky na t.č. 0908 216 676 (Ing. Marta Krejčí) alebo e-mail krejci.m@casmar.sk

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Kúpeľňa
Odvoz odpadu
Parkovanie
Pivnica
Vykurovanie
Výťah

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti