fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

Super investícia !!!Ubytovňa v Smoleniciach na prenájom


Smolenice
Počet izieb: 37
0 m²
0 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom ubytovňu v Smoleniciach nachádzajúcu sa pod malebným pohorím Malých Karpát na okraji obce Smolenice, ktorá so svojím čarokrásnym okolím je jedným z najkrajších a najvyhľadávanejších turistických miest Trnavského okresu. Voľné chvíle si možno spestriť turistikou či cykloturistikou po krásnom okolí Smoleníc. Históriu si priblížite na Smolenickom zámku alebo v Kaštieli v Dolej Krupej. Krásy prírody pod zemou spoznáte v známej Jaskyni Driny. Plávanie je možné na jazere Boleráz ako aj na blízkej Orešanskej priehrade.
Ubytovňa je trojpodlažná budova (s možnosťou nadstavby ďalších 2 podlaží) , kde na prízemí sa nachádza recepcia, spoločenská miestnosť s kuchynkou, zariadenie na osobnú hygienu , skladové priestory, miestnosť pre upratovačku , plynová kotolňa, kancelária a 9 trojlôžkových izieb. Na prvom poschodí a druhom poschodí sa nachádzajú kuchynky, zariadenie pre osobnú hygienu delené podľa pohlavia. Na prvom poschodí sa na nachádza 15 trojlôžkových izieb. Na druhom poschodí sa na nachádza 13 trojlôžkových izieb, z toho 2 apartmánové. Ubytovňa ponúka tiež svojím klientom bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zadarmo na parkovisku chránenom kamerovým systémom.
Aktuálny počet lôžok celkom : 117
Počet lôžok po realizácii nadstavby 2 podlaží: 207
Do budúcna je táto ubytovňa svojou veľkosťou a polohou vhodná na pretvorenie
Cena. Bližšie info na tel.č.: 0948 664 225 Ján Petráš.

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Inžinierske siete
Parkovanie

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti