fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

Predaj – zrekonštruovaný 2,5 izbový byt Báhoň


Báhoň
Počet izieb: 2
0 m²
66 000 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne iba u nás vám ponúkame na predaj vkusne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt nachádzajúci sa na 2/3 poschodí bytového domu, v tichej lokalite na okraji obce Báhoň. Stredne veľká obec, s počtom obyvateľov cca 1800, leží medzi krajským mestom Trnava a hlavným mestom Bratislava, vzdialená od Senice a Pezinka len 10 km. Útulný byt s celkovou výmerou 45m2 prešiel za posledný rok peknou rekonštrukciou. Vykurovanie je riešené centrálne vlastnej plynovej kotolne a v bytovom dome prebehla komplet výmena elektro inštalácií spolu s novou rozvodňou. V krátkom období je naplánovaná komplet rekonštrukcia hlavného vchodu a parkoviska. K bytu prislúcha loggia o výmere zhruba 2m2 z ktorej je výhľad na pekné okolie. V bytovom dome je rýchli internet od telekomu. V obci sa nachádza všetka základná občianska vybavenosť, základná škola, detské jasle, pošta, vlaková stanica, praktický lekár pre dospelých aj deti, zubný lekár, lekáreň, supermarket jednota, zariadenie opatrovníckej služby, domov sociálnych služieb pre dospelých a rôzne iné.

Predajná cena tejto nehnuteľnosti je 66 000EUR vrátane všetkých poplatkov a služieb spojených s predajom tejto nehnuteľnosti. Nadobudnúť ju môžete aj prostredníctvom HÚ, s ktorým vám radi bezplatne pomôžeme. Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na tel. čísle 0915 032 776 alebo na mail: ostriz.j@casmar.sk Ján Ostríž

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti