fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

predaj starší RD na 1360 m2 v Šúrovciach okr. Trnava


Mgr. Janka Gajdová
Šúrovce
Počet izieb: 0
140 m²
89 990 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CASMAR RK ponúka na predaj starší 4-izb. rodinný dom v obci Šúrovce okr. Trnava. RD je postavený z pálenej tehly, nachádza sa na pozemku o rozlohe 1360 m2. Dom má dve bytové jednotky, úžitková podlahová plocha je cca 140 m2.
Dispozícičné riešenie: vstupná chodba, 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, špajza s výstupom na povalu.Byt v zadnej časti domu má samostatný vstup do presklennej chodby, obývacej izby, kuchyne s vchodom do špajze, kúpeľne, WC a samostatnej izby. RD je čiastočne podpivničený aj predná aj zadná časť. K domu patria hospodárske budovy.
Rodinný dom je napojený na obecný vodovod, elektriku a plyn. Má vlastnú studňu. Kanalizácia je pred domom.
Obec Šúrovce sa nachádza vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou – MŠ, ZŠ, pošta, potraviny, reštaurácia a iné. Veľkou výhodou je rýchle napojenie na R1 a D1.
Šúrovce sú vzdialené 12 km od Trnavy, 6 km od Serede.
• v cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vypracovanie zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
• v prípade záujmu vám vieme sprostredkovať finančné poradenstvo

Kontakt: 0904284313
Mail: gajdova@casmar.sk

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

El. napätie
Parkovanie
Pivnica

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti