Upozornenie | Beta verzia! Pre skvalitnenie našich služieb spúštame novú verziu casmar.sk, z tohto dôvodu môže byť niektorá funkcionalita obmedzená. Ďakujeme za pochopenie

Predaj rodinná Vila v obci Velké Orvište.


Veľké Orvište
Počet izieb: 0
240 m²
0 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne len u nás ponúkame na predaj nadštandardne konfortnú VILLU. Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Veľké Orvište pri Pieštanoch na pozemku 739m2 s podlahovou plochou 240m2 dom ( prízemie 163m2 podkrovie 77m2) + malý záhradný domček o výmere cca 15m2. Dom bol postavený pred cca 13 rokmi a pred rokom prešiel čiastočne rekonštrukciou: Nové kvalitné podlahy na prízemí, nova kuchynská linka SYKORA ( spotrebiče Siemens, Bosch), nové schody do podkrovia, komplet nové batérie, nová Jakuzzi a nanovo vymalované.
Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby kde je samostatná toaleta a technická miestnosť (kde je kotol Viessmann a zmäkčovač vody), z chodby sa prechádza do veľkého priestoru obývacej miestnosti ktorá je prepojená s jednálňou a kuchynskou časťou. Z obývacej miestnosti sa prechádza ďalej do nočnej časti rodičov, kde je šatník, malá pracovňa, spálňa, a veľká kúpelka. Do podkrovia sa dá dostať aj samostatným vchodom z vonku ale aj z domu, hore sa nachádza aktuálne jeden veľký priestor ktorý nieje problem rozdeliť na dve spálne + sa tam nachádza kúpelka s toaletou. V podkroví je možné urobiť aj druhú kuchyňu keďže sú tam vyvedené všetky siete. Na parkovanie slúži prístrešok a nieje problem na pozemku parkovať aj 3 autá.
Pozemok je komplet oplotený, automatická brána , dom je napojený na všetky inžinierske siete.
Dom je postavený z kvalitných materiálov vďaka čomu sú náklady domu cca 130,-EUR/mesačne. TREBA VIDIEŤ!
Cena 270.000,-EUR
Viac info 0948 636 000 Peter Markovič.

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Novostavba

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti