Upozornenie | Beta verzia! Pre skvalitnenie našich služieb spúštame novú verziu casmar.sk, z tohto dôvodu môže byť niektorá funkcionalita obmedzená. Ďakujeme za pochopenie

Predaj, prerobený rodinný dom


Erik Šimonovič
Ivanka pri Dunaji
Počet izieb: 4
160 m²
180 000 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Casmar realitná kancelária ponúka na predaj starší 4-izbový rodinný dom po rekonštrukcii v obci Ivanka pri Dunaji. Zastavaná plocha domu je 160 m2 na pozemku s rozlohou 834 m2.
Rekonštrukcia: nová strecha, krov aj škridle, ústredné kúrenie (plyn), elektrické rozvody, verejná kanalizácia, zateplenie, plastové okná, rozvody mestskej vody, kúpeľňa, WC, podlahy v celom dome.
Dispozícia: zádverie, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, obývačka, detská izba , spálňa s balkónom, detská izba, na dvore je garáž a pivnica.
Na pozemku sa nachádza aj funkčná vlastná studňa, garáž, plastový bazén a vinohrad.
V obci je kompletná občianska vybavenosť.

V cene je zahrnutý kompletný servis a služby realitnej kancelárie: kompletný poradenský servis a právny servis súvisiaci s prevodom vlastníctva, notárske poplatky súvisiace s osvedčením podpisov predávajúceho, katastrálne poplatky súvisiace s podaním návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, kompletné finančné poradenstvo /sprostredkovanie úverov/.

Kontakt: 0908 685 804

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Garáž
Kúpeľňa
Odvoz odpadu
Terasa

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti