fbpx

Už čoskoro – Nová stranka casmar reality.

Predaj polyfunkčný dom v historickom centre Trnavy


Ing. Zuzka Legényová
Trnava
Počet izieb: 0
0 m²
0 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CASMAR RK – Exkluzívne iba u nás vám ponúkame na predaj Bytový dom s polyfunkciou na Paulínskej ulici. Objekt sa nachádza v priamom centre mesta Trnavy, v tesnej blízkosti námestia. Bytový dom je skolaudovaný ale nie celý je zariadený.
Celý objekt má dokopy 3482m2 z toho:
I.PP – Podzemné garážové státia 594m2
I.NP – Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú nebytové priestory, v ktorých môžu byť či už obchody alebo kaviarne. Spolu 403m2
II.NP – Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú kancelárske priestory, spolu 659m2. V týchto sa skrýva všetko čo by vaša firma potrebovala, od sociálnych zariadení až po sklady, či loggie a balkóny.
III.NP – Na treťom nadzemnom podlaží sa nachádzajú spolu 4 bytové jednotky. Presnejšie tu nájdete dva 1 izbové byty s rozlohou 64m2 a 54m2 a dva 4 izbové byty s rozlohou 265m2.
IV. NP – Štvrté nadzemné podlažie je totožné s 3NP.
V.NP – Na poslednom najvyššom piatom nadzemnom podlaží sa nachádza jedna bytová jednotka, presnejšie 7 izbový byt s rozlohou 518m2.
Objekt sa dá kúpiť iba v celosti. Cena celej nehnuteľnosti je dohodou, pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0948 664 224 Ing. Zuzana Legényová, mailom: legenyova.z@casmar.sk

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Garáž
Novostavba

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti