fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

Predaj, novostavba 4i rodinný dom v lukratívnej lokalite


Erik Šimonovič
Hrubá Borša
Počet izieb: 4
136 m²
185 000 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Moderný 4-izbový dom sa nachádza v pokojnej časti obce Hrubá Borša, blízko golfového strediska Green resort.
V dome je k dispozícii úžitková plocha 136m2, na prízemí je hosťovská toaleta a sprcha, moderná kuchyňa s obývačkou a garáž, na poschodí sú 2 detské izby a hlavná spálňa s balkónom a priestranný šatník, kúpeľňa s vaňou aj sprchový kút, technická miestnosť a samostatná toaleta. Dve parkovacie miesta sú pred domom
Spoločný priestor obývačky, kuchyne a jedálne je prirodzene presvetlený vďaka francúzskym oknám, vstup na terasu a k privátnemu jazeru je z obývačky.
Priestor na práčku a sušičku je v technickej miestnosti.

Dom je postavený v roku 2017 a predáva sa zariadený po dohode s majiteľmi. V celom dome je podlahové teplovodné kúrenie, okná Rehau, na terase a balkóne je použité drevo z červeného smreku.

Lokalita je lukratívna vďaka golfovému resortu s 27 jamkami, táto nehnuteľnosť je výnimočná aj vďaka celoročnému prístupu k súkromnej pláži a jazeru, využívanému na kúpanie, aj korčuľovanie.

Cena nehnuteľnosti je 185 000€.

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Novostavba

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti