Upozornenie | Beta verzia! Pre skvalitnenie našich služieb spúštame novú verziu casmar.sk, z tohto dôvodu môže byť niektorá funkcionalita obmedzená. Ďakujeme za pochopenie

Predaj, Novostavba 4i RD na pozemku 500 m2


Erik Šimonovič
Moravský Svätý Ján
Počet izieb: 4
110 m²
129 000 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom s rozlohou 150 m2, na rovinatom pozemku o veľkosti 500 m2 v obci Moravský Sv. Ján.
Dom sa predáva ako projekt s možnosťou nasťahovania do 6 mesiacov od začatia stavby. Vyhotovenie do štádia štandard (vchodové dvere, interiérové dvere, podlahy, obklady, sanita, bez kuchyne)
Výhodou pri projektoch je možnosť drobných úprav pri stavbe domu podľa prianí klienta.
Ide o nízkoenergetický dom s energetickou triedou A (nie drevo dom), takže mimoriadne úsporný s mesačnými nákladmi okolo 60€.

Obec Moravský Sv. Ján má kompletnú občiansku vybavenosť, školu, škôlku, potraviny, detské ihriska, zdravotné stredisko, lekáreň, autobusové linky a železničná stanica. Ide o rozvojovú obec s perfektnou polohou, hranice s Rakúskom sú vzdialené len 5km, napojenie na diaľnicu (Brno-BA ) je 7km. V oblasti je veľa možností na voľnočasové aktivity (šport, rybačka, turistika, cyklo, huby, jazerá, lesy, kultúrne podujatia, …)

V cene je zahrnutý: kompletný poradenský servis a právny servis súvisiaci s prevodom vlastníctva, notárske poplatky súvisiace s osvedčením podpisov predávajúceho, katastrálne poplatky súvisiace s podaním návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, kompletné finančné poradenstvo /sprostredkovanie úverov/.

Kontakt: 0908 685 804

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Kúpeľňa
Novostavba
Odvoz odpadu
Voda

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti