Upozornenie | Beta verzia! Pre skvalitnenie našich služieb spúštame novú verziu casmar.sk, z tohto dôvodu môže byť niektorá funkcionalita obmedzená. Ďakujeme za pochopenie

Predaj, krásny rodinný dom, Zvončín


Zvončín
Počet izieb: 0
220 m²
250 000 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj novostavbu krásneho rodinného domu typ bungalov nachádzajúci sa v obci Zvončín. Jedná sa o moderný, jednopodlažný, samostatne stojaci dom situovaný na pozemku o výmere cca 700 m2 v novej lokalite Zvončína. Dom dispozične pozostáva z predsiene s toaletou, haly, obývacej izby s krbom prepojenej s kuchyňou jedálňou a barovým pultom a výstupom na terasu, 3 x spálna /jedna so šatníkom/, kúpeľna s vaňou, sprch. kútom, 3 x umývadlom a 2 x wc, technická miestnost. Na chodbe, v kuchyni, jedálni a kupeľniach je podlahové kúrenie, v ostatných častiach domu radiátory. Úžitková plocha domu je ca. 150 m2. K domu na pozemku je este daľšia budova (kancelária a mala komora na bicykle, kosacku a náradie cca. 20 m2). Dom je postavený z kvalitných materiálov – okná plastové. Záhrada domu je s okrasným trávnatým kobercom s elektronickým závlahovým systémom a zadná časť záhrady je vhodna pre deti . Dom je zabezpečený centrálnym zabezpečovacím systémom. Parkovanie na zákomovej dlažbe chránené plotom od suseda pre 2-3 autá. Ulica je slepá vhodná aj pre rodinu s deťmi.
Cena: 250.000,-EUR komplet s prevodom na nového vlastníka (t.j. Kúpne zmluvy, overenie podpisov u notára, kolky 66,-EUR na kataster)
Obhliadky a informácie : Peter Markovič 0948 636 000.

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti