fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

REZERVOVANE predaj 3-izbový byt na Okružnej ulici v Trnave


Mgr. Janka Gajdová
Trnava
Počet izieb: 0
68 m²
99 990 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CASMAR RK ponúka na predaj 3- izbový byt typu bauring na Okružnej ulici v Trnave na sídlisku Vodáreň. Byt má podlahovú plochu 73,5 m2 včetne lodžie, nachádza sa na 3/8 podlaží s výťahom, v zateplenom bytovom dome. Vstup do domu umožňuje nainštalovaný elektronický vrátnik.
Dispozičné riešenie: vstupná chodba, z ktorej je vstup do komory-šatníka, obývacia izba s výstupom na lodžiu o výmere 5,5 m2, kuchyňa, malou chodbou sa vchádza do dvoch samostatných izieb, kúpeľne a samostatného WC. K bytu patrí pivnica s nadštandardnou výmerou cca 6 m2.
V byte sú vymenené plastové okná, zbytok bytu je v pôvodnom stave zachovalom stave.
Bezproblemové parkovanie.

V bezprostrednej blízkosti domu je materská škôlka, základná škola, gymnázium, Obchodná akadémia, obchodné centrá Tesco, Kaufland, Lidl, Arcadia, poliklinika, pošta, športový areál Slávia, centrum mesta pešo 15 minút. Napojenie na obchvat D1, R1.
• v cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vypracovanie zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
• v prípade záujmu vám vieme sprostredkovať finančné poradenstvo

Kontakt: 0904284313
Mail: gajdova@casmar.sk

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Kúpeľňa
Lódžia
Parkovanie
Pivnica
Vykurovanie
Výťah

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti