fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

predaj 3-izb. byt v tichom prostredí Botanickej ulice v Trnave


Mgr. Janka Gajdová
Trnava
Počet izieb: 0
66 m²
112 000 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CASMAR RK ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný 3-izbový byt typu bauring s podlahovou výmerou 71,5 m2 z toho lodžia 5,5 m2.
Byt sa nachádza na 3/ 7 posch. s výťahom na Botanickej ulici na sídlisku Prednádražie v Trnave. Bytový dom prešiel celkovou rekonštrukciou, je zateplený, má zrekonštruovanú strechu, nový výťah, nové vchodové dvere vrátane elektronického vrátnika.
Dispozičné riešenie: vstupná chodba, obývacia izba s výstupom na lodžiu, kuchyňa, malá chodba oddelujúcu nočnú časť bytu, 2 samostatné spálne, kúpeľňa a samostatné WC.
Byt prešiel rekonštrukciou má nové stierky, plávajúce podlahy, nové interiérové dvere vrátane oblôžkových zárubní, prebehla renovácia lodžie.
Náklady na bývanie pri troch osobách sa pohybujú na úrovni 130 Eur mesačne.
Kúpou je byt voľný.
K bytu patrí pivnica v suteréne bytového domu, parkovanie vonkajšie.
V bezprostrednej blízkosti bytového domu sa nachádzajú potraviny, zastávka MHD, Základná škola, Materská škôlka, lekáreň, zdravotné stredisko atď. Bytový dom je orientovaný v tichej časti Prednádražia s výbornou dostupnosťou všetkých služieb potrebných k príjemnému bývaniu.

• v cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vypracovanie zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
• v prípade záujmu vám vieme sprostredkovať finančné poradenstvo

Kontakt: 0904284313
Mail: gajdova@casmar.sk

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Kúpeľňa
Lódžia
Parkovanie
Pivnica
Vykurovanie
Výťah

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti