fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

predaj 2-izbový byt na ulici V. Clementisa v Trnave


Mgr. Janka Gajdová
Trnava
Počet izieb: 0
50 m²
85 999 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CASMAR RK ponúka na predaj 2- izbový byt na ul. Vladimíra Clementisa v Trnave. Byt má výmeru 50m2, je bez balkóna. Byt využíva uzamknutý balkón situovaný na chodbe vedľa bytu.Nachádza na ideálnom 1. posch / v 7. posch.(nie prízemie) Byt prešiel rekonštrukciou: plastové okná, vnútorné žalúzie, plávajúca podlaha a dlažba, kuchynská linka s chladničkou, elektrický sporák, v kúpeľni vaňa, umývadlo, WC samostatné.
Dispozícia bytu: vstupná chodba, kúpelňa s WC, obývacia izba spojená s kuchyňou, samostatná izba. Byt sa predáva aj so zariadením, možnosť využitia aj ako investičnej príležitosti. K bytu patrí pivničná kobka v suterénne domu. Bytový dom je zateplený, má 2 nové výťahy. Mesačné náklady na bývanie sú cca 120€.
Bytový dom má veľmi dobrú v blízkosti je škola, škôlka, poliklinika, detské ihriská, kúpalisko, potraviny, MHD zástavka, do centra mesta 10 minút pešo. Žiadaná lokalita.

• v cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vypracovanie zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
• v prípade záujmu vám vieme sprostredkovať finančné poradenstvo

Kontakt: 0904284313
Mail: gajdova@casmar.sk

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti