fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

REZERVOVANY- Predaj 2 izb.b v tesnej blízkosti žel.stanice a centra.


Trnava
Počet izieb: 2
111 m²
144 000 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CASMAR ponúka na predaj velkometražný 2izb.byt v zateplenom bytovom dome s tromi podlažiami v blízkosti centra a hned vedla vlakovej stanice!Byt má úžasnú rozlohu 111m2 a nachádza sa na 1NP(nie prízemie)
Dispozične byt pozostáva z dvoch samostatných izieb, kuchyne s 2 komorami, kúpeľne a samostatnej toalety+ zasklenená loggia. Byt zaujme ľudí , ktorí hľadajú niečo neštandardné –vysoké stropy ,drevené parkety, klasické drevené dvere. Byt je čiastočne zrekonštruovaný – kúpeľňa, toaleta, plastové okná, bezpečnostné dvere. K Bytu prislúcha aj velká pivnica cca o výmere 25m2. Typ tohto bytu je možné prerobiť na troj alebo 4izbák už podla potrieb budúceho vlastníka. Treba vidieť!!! Cena nehnuteľnosti 144 000 EUR vrátane všetkých nákladov spojených s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel.0948 664 225 Petráš Ján( e-mail : petras.j@casmar.sk).

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Káblová televízia
Kúpeľňa
Lódžia
Pivnica
Vykurovanie

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti