fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

REZERVOVANÉ! Pekný rodinný dom typu bungalov v obci Dlhá!*


Dlhá
Počet izieb: 3
105 m²
140 000 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v tichej uličke na rovinatom pozemku v obci Dlhá. Rd sa nachádza na pozemku o výmere 450 m2.
Dom bol postavený pred 11 rokmi. Dispozícia:3izby: veľká obývacia izba s kuchyňou a so vstupom na terasu, dve samostatné izby(každá ma vlastný šatník + kúpeľňu s toaletou)
Použité materiály: tehla, zateplenie 15 cm polystyrén, strecha so škridlou, podlahové vykurovanie- teplovodné, kanalizácia- čistička, studňa, klimatizácia, tepelné čerpadlo,krb, plast. okná+ komplet. zariadený viď. foto.
Dom ma velmi nízke mesačné náklady. Na pozemku sa nachádza altánok s posedením..Pozemok je oplotený velmi pekne udržiavaný s dostatkom zelene a okrasných drevín.

Nutné vidieť!

Cena nehnuteľnosti je 140. 000Eur vrátane provízie RK ,ktorá Vám zabezpečí sprostredkovanie kompletného právneho servisu. Bližšie info na tel.č 0948 664 225 Ján Petráš mail: petras.j@casmar.sk

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Káblová televízia
Kanalizácia
Krb
Novostavba
Parkovanie
Plyn

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti