fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

NOVOSTAVBA – Krásny 4iz Bungalov s pozemkom 780 m2,Majcichov


Marián Ostríž
Majcichov
Počet izieb: 4
106.6 m²
165 000 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 4izbového bungalovu v obci Majcichov lokalizovanou na diaľničnom uzle diaľnice D1 a R1 s dojazdom 7 minút do Trnavy, 25 minút do Bratislavy a 20 minút do Nitry.
Veľkoryso, ergonomicko veľmi dobre riešený dom je tvorený presvetlenou obývacou izbou s komínom Schiedel ako prípravou na krbovú vložku, jedálňou a komfortnou kuchyňou so skladom potravín. Priestranné izby poskytujú dostatok skladovacích a úložných plôch. Dispozíciu dotvára spálňa s vlastnou kúpeľňou, samostatná komfortná kúpeľňa, technická miestnosť a zádverie. V časti povaly je drevený rošt o odkladacej ploche 75 m2 vhodný na skladovanie prístupný skladacím schodiskom. Dom je konštrukčne riešený s minimom vnútorných nosných stien. Rovnako je charakteristický nadštandardnými tepelnotechnickými vlastnosťami a krátkymi vzdialenosťami rozvodov TUV. Dispozícia umne rieši rozdelenie dennej a spacej časti.
V dome je predpríprava na alarm a na optický internet.
Obvodové murivo pozostáva z tehly HELUZ s hrúbkou 250 mm a zateplením z polystyrénu o hrúbke 150 mm.
Zastavaná plocha domu je 130 m2, celková úžitková plocha je 106,6 m2.
Bungalov je umiestnený na rovinatom pozemku o rozlohe 780 m2. Dom sa predáva ako skolaudovaný holodom s energetickým certifikátom (energetická trieda A1) a revíznymi správami. Samotný holodom pozostáva: rozvody vody a elektrickej energie so zásuvkami a vypínačmi, podlahové teplovodné kúrenie s potermi, sadrové omietky, sadrokartónový podhľad, zateplenie domu 150 mm polystyrén, vonkajšia fasáda vrátane kamenného obkladu, okná REHAU Geneo ,izolačné trojsklo s teplým rámikom a 80 mm hrubým 7-komorovým profilom rámu. Vykurovanie je zabezpečené mimoriadne kvalitným a ekologickým tepelným čerpadlom značky PANASONIC, ktoré v teplých letných dňoch slúži aj na vychladenie interiéru formou podlahového chladenia. Súčasťou holodomu je odvedenie dažďovej vody zo strechy do centrálneho trativodu, čiastočné oplotenie pozemku, znivelizovanie zeminy na pozemku. Dom je napojený na inžinierske siete (voda, kanalizácia, elektrina, optický internet operátora Swan). Na pozemok je dovedená plynová prípojka ukončená hlavným uzáverom plynu.
Obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť – škôlka, základná škola, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, nákupné centrum a veľmi dobrú dostupnosť do Trnavy.
Možnosť bývať už tento rok 2018. !!! TREBA VIDIEŤ !!! Cena nehnuteľnosti je 165.000 EUR VRÁTANE PROVÍZIE A VŠETKÝCH POPLATKOV spojených s prevodom nehnuteľnosti. Možnosť kúpiť aj na Hypotekárny úver s ktorým Vám zadarmo pomôžeme. Dohodnite si s nami obhliadku na tel.č.0907 488 445 Marián Ostríž, alebo mi napíšte na: ostriz.m@casmar.sk

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

El. napätie
Energetický certifikát
Kanalizácia
Klimatizácia
Krb
Novostavba
Odvoz odpadu
Parkovanie
Voda

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti