Upozornenie | Beta verzia! Pre skvalitnenie našich služieb spúštame novú verziu casmar.sk, z tohto dôvodu môže byť niektorá funkcionalita obmedzená. Ďakujeme za pochopenie

NOVOSTAVBA – Rezervované 4 iz,Tehlový,2 podlažný RD v obci Majcichov


Marián Ostríž
Majcichov
Počet izieb: 4
106 m²
129 500 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU tehlového rodinného domu v radovej zástavbe.
4 izbový dom sa nachádza v tichej časti obce Majcichov lokalizovanou na diaľničnom uzle diaľnice D1 a R1 s dojazdom 7 minút do Trnavy, 25 minút do Bratislavy a 20 minút do Nitry. Rodinný dom je rozdelený na prízemie a podkrovie.
Prízemie je elegantne riešené otvoreným priestorom dispozične pozostávajúcim z priestrannej obývacej izby, jedálne, kuchyne ku ktorej prislúcha špajza umne umiestnená pod schodiskom, kúpeľne + WC, chodby, zádveria a závetria.
Druhé nadzemné podlažie (1.posch) disponuje spálňou, dvomi izbami, kúpeľňou + WC a spojovacou chodbou. V stropnom otvore nad chodbou sú umiestnené skladacie schody určené na vstup do skladového priestoru na povale. Vykurovanie a ohrev TÚV je zabezpečené mimoriadne úsporným a ekologickým tepelným čerpadlom značky PANASONIC, ktoré v teplých letných mesiacoch slúži na spôsob klimatizácie. Prízemie i podkrovie disponuje teplovodným podlahovým kúrením. V celom dome je nainštalovaná predpríprava na alarm a na optický internet (dostupný v lokalite)
Obvodové murivo pozostáva z tehly HELUZ s hrúbkou 250 mm a zateplenia z polystyrénu o hrúbke 150 mm, strop je zateplený minerálnou vlnou o hrúbke 400 mm.
Úžitková plocha na 1.NP je 55,48 m2 bez plochy terasy a závetria, úžitková plocha 2.NP je 50,29 m2. Celková úžitková plocha domu je 105,77 m2.
Dom je súčasťou radovej zástavby. Ku každému domu prislúcha pozemok o výmere cca 250 m2. Dom sa predáva ako skolaudovaný holodom s energetickým certifikátom (energetická trieda A1) a revíznymi správami. Samotný holodom pozostáva: rozvody vody a elektrickej energie so zásuvkami a vypínačmi, podlahové teplovodné kúrenie s potermi, sadrové omietky, sadrokartónový podhľad, zateplenie domu 150 mm polystyrén, vonkajšia fasáda vrátane kamenného obkladu, okná REHAU, profil Geneo,izolačné trojsklo s teplým rámikom a 80 mm hrubým 7-komorovým profilom rámu. Súčasťou holodomu je odvedenie dažďovej vody zo strechy do centrálneho trativodu, znivelizovanie zeminy na pozemku. Dom je napojený na inžinierske siete (voda, kanalizácia, elektrina, optický internet operátora Swan).
Obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť – škôlka, základná škola, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, nákupné centrum a výbornú dostupnosť do Trnavy.
Veľkou výhodou sú veľmi nízke náklady na vykurovanie a ohrev TÚV!!! Možnosť bývať už tento rok 2018. !!! TREBA VIDIEŤ !!!
Cena nehnuteľnosti je 129.500 EUR VRÁTANE PROVÍZIE A VŠETKÝCH POPLATKOV spojených s prevodom nehnuteľnosti. Možnosť kúpiť aj na Hypotekárny úver s ktorým Vám zadarmo pomôžeme. Dohodnite si s nami obhliadku na tel.č.0907 488 445 Marián Ostríž, alebo mi napíšte na: ostriz.m@casmar.sk

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

El. napätie
Energetický certifikát
Inžinierske siete
Kanalizácia
Klimatizácia
Novostavba
Odvoz odpadu
Parkovanie
Voda
Vykurovanie

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti