fbpx

Už čoskoro – Nová stranka casmar reality.

Nádherná novostavba rodinného domu na veľkom pozemku v obci Blatné!


Blatné
Počet izieb: 4
138 m²
285 000 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočný 4-izb. rodinný dom tipu bungalov v obci Blatné na krásnom 7-árovom pozemku. Táto ponuka je ako na mieru šitá pre rodinu s deťmi, kde si budúci majitelia môžu bez akejkoľvek následnej investície a starosti užívať všetky výhody čo tento dom ponúka.
RD sa nachádza cca 500 metrov od obce v samostatnej a uzavretej rezidenčej časti s malým počtom rodinných domov.
Výmera:
zastavaná plocha- 160 m2 a podlahová plocha je 138 m2.

Dispozícia:
Vstupná priestranná chodba, veľká obývacia izba spojená s kuchyňou ktorej súčasťou je špajza, technická miestnosť, 2x detská izba, spálňa so šatníkom a samostatnou kúpelňou + druhá kúpelňa s toaletou.
Maximálne súkromie lokality tvorí vstupná brána na diaľkové ovládanie cez mob.telefón a o bezpečnosť sa stará kamerový systém.
Dom bol skolaudovaný pred ôsmimi rokmi a pri jeho výstavbe boli použité kvalitné stavebné materiály.

Vybavenie:
Tehla-Heluz, strecha s krytinou značky- Bramac, zateplenie- minerálnou vlnou, krb s výduchmi do izieb, klimatizácia v dvoch izbách + priprava do všetkých, alarm napojený na telefón, plastové okná- drevodekor, vykurovanie- tepelné čerpadlo (podlahové teplovodné), stropy z betónu čo aj vďaka dobrému sklonu strechy umožňuje do budúcna vybudovať plnohodnotne obývateľné podkrovie + interiér kompletne zariadený viď foto. Exteriér: na pozemku vlastná studňa + komplet IS, na záhrade domček cca 23 m2 na náradie s podkrovím určeným ako herňa pre deti + prestrešený altánok cca 25 m2 a dva krát vybudovaná drevená terasa so sedením a oddychovou časťou.
Priamo pred domom možnosť pod prístreškom zaparkovať aj tri autá.

Dom je nutné vidieť- skvelé súkromie s nádhernou scenériou a o maximálny relax sa postará záhrada členená na okrasnú a úžitkovú časť.
Všetky spomenuté materiály a zariadenia sa starajú o veĺmi nízke prevádzkové náklady čo je spolu pri 4- člennej rodine okolo 120 EUR/mesačne.

Lokalita:
Výhody bývania v obci
Blízkosť miest Senec – 5 km, Modra, Pezinok – 12 km, Trnava – 18 km, Bratislava – 30 km, po diaľnici iba 25 km. Jestvuje nájazd na diaľnicu smerom na Bratislavu, cca 2 km od obce.
Priamo v obci sa nachádza materská a základná škola + komplet občianska vybavenosť.

Cena: 285.000,-EUR vrátane nákladov spojených s prevodom nehnuteľnosti
Bližšie informácie na tel.č. 0948 664 225 Ján Petráš petras.j@casmar.sk

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

El. napätie
Internet
Inžinierske siete
Káblová televízia
Klimatizácia
Krb
Kúpeľňa
Novostavba
Parkovanie
Plyn
Voda
Vykurovanie

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti