fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

Na predaj krásny ,nadštandardný 3izb.byt v Novostavbe na Jeruzalemskej


Ing. Marta Krejčí
Trnava
Počet izieb: 3
119 m²
0 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Casmar RK ponúka na predaj luxusný ,nadštandardný, mezonetový 3izb.byt v historickom centre v Novostavbe na Jeruzalemskej. Obytná plocha bytu je 111,52m2+ loggia 2,85m2+ terasa 8,80m2 a dispozične je byt rozdelený do 2 poschodí, čo vám zabezpečí maximálne súkromie a pohodlie.
Dispozícia- prvé poschodie pozostáva : zo vstupnej chodby, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, technická miestnosť, priechodná, otvorená obývačka s jedálenskou časťou a kuchyňou , do 2NP sa prechádza sklenenými schodmi v ktorom sú umiernené 2 samostatné izby, . Byt je kompletne moderne, nadštandardne zariadený čo uspokojí i najnáročnejšieho klienta ( smart house, podlahové vykurovanie, video vrátnik , Swan, TV, internet ).Byt sa predáva kompletne zariadený. K dispozícii je pre nového nájomníka parkovanie v podzemnej garáži, do ktorej sa dostanete pohodlne výťahom. Za garážovým státím sa nachádza pivnica vo veľkosti Byt je situovaný v tesnej blízkosti centra , ktoré ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a možnosť kultúrneho vyžitia. Cena dohodou. Voľný ihneď! V prípade záujmu volajte na t.č. Ing. Marta Krejčí (e-mail: krejci.m@casmar.sk

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Garáž
Internet
Káblová televízia
Kúpeľňa
Lódžia
Novostavba
Odvoz odpadu
Pivnica
Terasa
Vykurovanie
Výťah

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti