fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

Dvojgeneračné bývanie v obci Zohor


Erik Šimonovič
Zohor
Počet izieb: 6
227 m²
165 000 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CASMAR RK ponúka na predaj dvojgeneračné bývanie v dvoch samostatných domoch na spoločnom pozemku. Pozemok je o rozlohe 673 m2. Na pozemku sa nachádza 3 izbová novostavba, aj starší rodinný dom s rozlohou 130 m2, v prípade záujmu o bývanie treba zrekonštruovať.
Novostavba :
Nízko energetický rodinný dom v obci Zohor na Lozornianskej ulici. Novostavba je postavená ako 3 izbový drevo-dom s úžitkovou plochou 97 m2.
Dispozícia : vstupná chodba, samostatné WC, kuchyňa s jedálňou a obývačkou, izba, kúpeľňa s vaňou a sprchou, spálňa. V dome je elektrické podlahové kúrenie, celkové mesačné náklady sú 170 € ( obecná voda, elektrina, inkaso)
Starší rodinný dom:
Dom je postavený z tehly a má rozlohu 130 m2, je v zdravom stave, potreba rekonštrukciu pred nasťahovaním, dom je do polovice podpivničený.

Cena: 165 000€
V cene je zahrnutý kompletný servis realitnej kancelárie, sprostredkovanie realitnej advokácia, katastrálny servis, sprostredkovanie finančníka.

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Novostavba

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti