Upozornenie | Beta verzia! Pre skvalitnenie našich služieb spúštame novú verziu casmar.sk, z tohto dôvodu môže byť niektorá funkcionalita obmedzená. Ďakujeme za pochopenie

CASMAR RK PRENÁJOM – 3izb.byt v novostavbe ADAM s balkónom, parking


Ing. Zuzka Legényová
Trnava
Počet izieb: 3
74 m²
720 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CASMAR RK ponúka na PRENÁJOM komplet zariadený 3 izb.byt s balkónom, pivnicou a parkovacím státím v novostavbe Adam na Okružnej ulici.
Byt sa nachádza na 4/6p. poschodí BD s výťahom, dispozične pozostáva zo vstupnej chodby s bezpečnostnými dverami, vstavaný rolldoor, samostané wc, kúpeľňa s vaňou a oknom, komplet vybavenej kuchyne prepojenej s obývacou izbou so vstupom na balkón, spálne s rolldoorom a detskej izby. Byt je vybavený klimatizáciou, prenajíma sa kompletne zariadený vrátane všetkého nábytku a elektrospotrebičov.
Parkovanie je bezproblémové v uzatvorenom areáli, k bytu prislúcha vlastné parkovacie státie. Bezpečný vstup do areálu bytovky je riešený čipovou magnetickou kartou.
Na novostavbe boli použité klasické materiály tehla a betón v spojení s modernými technológiami ako sú podomietkové rozvody klimatizácie, internet, káblová televízia či domový videovrátnik v každom byte.
V lokalite je kompletná občianska vybavenosť, školy, hypermarket, čerpacia stanica, výborná dostupnosť na D1 a blízkosť centra.
Mesačné nájomné predstavuje 720€ vrátane energií. Pri podpise nájomnej zmluvy je potrebné zložiť 2 mesačné nájmy. Pre viac informácií nás kontaktujte na Ing. Zuzana Legényová 0948 664 224, mailom na legenyova.z@casmar.sk

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Balkón
Internet
Káblová televízia
Klimatizácia
Kúpeľňa
Novostavba
Odvoz odpadu
Parkovanie
Pivnica
Vykurovanie
Výťah

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti