fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

CASMAR RK predaj zrekonštruovaný RD s 1372m2 pozemkom, GÁŇ


Ing. Zuzka Legényová
Gáň
Počet izieb: 2
100 m²
0 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj útulný zrekonštruovaný starší 2 izb. rodinný domček v tichej časti obce Gáň.
Dom je postavený na veľkom pozemku o výmere 1372m2, šírke cca 16m a dĺžke cca 91m. Pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa prechádza do kúpeľne s wc a sprchovým kútom, kuchyne prechodnej do uličnej izby a z veľkej nepriechodnej zadnej izby s vlastnou kúpeľňou s vaňou a samostatným wc. Domček je veľmi udržiavaný, bol postavený cca 1935, materiál pálená tehla a dostavba zadnej izby bola realizovaná z Ytongu, v r. 2008 prebehla rozsiahla rekonštrukcia vrátane výmeny plastových okien, kúpeľní a sanity, kuchyne a novej strechy. Na pozemku sú komplet všetky IS, kanalizácia, funkčná 30m studňa. Vďaka presvetleniu viacerými oknami do dvora s južnou orientácio je domček veľmi svetlý a má skvelú atmosféru. Pri dome je prípojka plynu, v minulosti však bol vykurovaný gamatkami. Za domom sa nachádza šopa, ktorá môže byť využívaná ako garáž.
Nachádza v obci Gáň, len 2 km od Galanty, s výbornou dostupnosťou na D1/R1, cca 25km Trnava, 40km Nitra, 45km Bratislava. V blízkosti sú logistické centrá ProLogis Park a Amazon.
Nehnuteľnosť je možné využívať na celoročné bývanie, ako víkendový domček alebo ako ubytovacie zariadenie.
Viac info a obhliadky Ing. Zuzana Legényová 0948 664 224, legenyova.z@casmar.sk

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

El. napätie
Internet
Inžinierske siete
Káblová televízia
Kanalizácia
Kúpeľňa
Odvoz odpadu
Plyn
Voda

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti