fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

CASMAR RK – Predaj polyfunkčný dom v historickom centrum Trnavy


Trnava
Počet izieb: 0
0 m²
0 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CASMAR RK – Exkluzívne iba u nás vám ponúkame na predaj Bytový dom s polyfunkciou na Paulínskej ulici. Objekt sa nachádza v priamom centre mesta Trnavy, v tesnej blízkosti námestia. Bytový dom je skolaudovaný ale nie celý je zariadený.

Celý objekt má dokopy 3482m2 z toho:

I.PP – Podzemné garážové státia 594m2

I.NP – Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú obchodné priestory. Dokopy 403m2

II.NP – Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú obchodné a kancelárske priestory, dokopy 659m2. V týchto sa skrýva všetko čo by vaša firma potrebovala, od sociálnych zariadení až po sklady čí loggie a balkóny.

III.NP – Na tretom nadzemnom podlaží sa nachádzajú dokopy 4 bytové jednotky. Presnejšie tu nájdete dva 1 izbové byty s rozlohou 64m2 a 54m2 a dva 4 izbové byty s rozlohou 265m2.

IV. NP – Štvrté nadzemné podlažie je totožné s 3NP.

V.NP – Na poslednom najvyššom piatom nadzemnom podlaží sa nachádza jedna bytová jednotka, presnejšie 7 izbový byt s rozlohou 518m2.

Objekt sa dá kúpiť iba v celosti. Cena celej nehnuteľnosti je dohodou, pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0948636000 Peter Markovič

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Novostavba
Parkovanie

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti