fbpx

Už čoskoro – Nová stranka casmar reality.

CASMAR RK – Predaj 12 veľkých pozemkov Kamenný mlyn


Ing. Zuzka Legényová
Trnava
Počet izieb: 0
2010 m²
105 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CASMAR RK – Exkluzívne iba u nás vám ponúkame na predaj krásne rovinaté pozemky od výmery 2010m2 do cca 2269m2 s výbornou cenou 105,-EUR/m2 komplet so skolaudovanými sietami. Pozemky sú obdĺžnikového tvaru s výbornou orientáciou a s peknou šírkou od 30m. Siete a komunikácia už sú dokončené a aktuálne sa kolauduje.
Siete , Voda, kanalizácie, elektrika, plyn, optika.
Plán kolaudácie je 8-9.2019.
Aktuálne voľných 12 pozemkov.
Zastavanosť: 15% + 7% spevnené plochy.

Nechajte sa inšpirovať možnosťami lokality a atmosférou okolia v krásnom prostredí trnavskej prírody. Projekt Kamenný mlyn je výnimočný tým, že pre Vaše bývanie spája mesto a prírodu. Tak si Váš nový domov, ohraničený krásnou stromovou alejou, zachová kontakt s mestom
Situovanie pozemkov v projekte Kamenný mlyn umožňuje zdravý aktívny život uprostred prírody, ale zároveň vás nepripraví o dynamiku mesta. Poloha pozemkov je z centra Trnavy ľahko a rýchlo dostupná nielen autom, ale i MHD, čo predurčuje túto lokalitu na ideálne miesto pre aktívny domov.
Súčasťou rekreačnej oblasti Kamenný mlyn je aj prírodné kúpalisko, amfiteáter, detské ihrisko, cyklotrasa, bežecká trasa a chodníky pre peších.
Obhliadky každý deň Ing. Zuzka Legényová 0948 664 224.

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Internet
Inžinierske siete
Voda

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti