Upozornenie | Beta verzia! Pre skvalitnenie našich služieb spúštame novú verziu casmar.sk, z tohto dôvodu môže byť niektorá funkcionalita obmedzená. Ďakujeme za pochopenie

CASMAR RK ponúka na predaj krásny 2izb.byt so samostatnou kuchyňou pri


Ing. Marta Krejčí
Trnava
Počet izieb: 2
67 m²
104 900 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Je veľa miest, kde sa dá dobre bývať, no len málo z nich vyčnieva z davu svojou unikátnou identitou a architektúrou. CENTRUM je atraktívny 5 podlažný bytový dom nachádzajúci sa priamo v centre mesta Trnavy na Veselej ulici. Byty v projekte CENTRUM majú optimálne výmery a výborné dispozície. Boli navrhnuté s cieľom využívať priestor čo najefektívnejšie a zároveň tak, aby si každý majiteľ mohol zariadiť nový byt presne podľa svojich predstáv. Ku všetkým bytom prislúcha loggia, alebo priestranná terasa.
Bytový dom ktorý ponúka okrem svojej polohy aj ďalšie množstvo benefitov:
-v bytovom dome sa nachádza len 17 bytových jednotiek vo veľkosti 2,3,4 izb.bytov s výmerou od 45m2 po 107m2
– bývanie priamo v centre mesta
-kompletná občianska vybavenosť
– nízke náklady na bývanie
-byty budú vyhotovené v stave „holobyt“, t.j. kompletné rozvody sietí – kúrenie s radiátormi, voda, odpady, rozvody elektriky ukončené vypínačmi a zásuvkami, vstupné dvere, plastové okná s trojsklom.
-možnosť dokúpenia garážového státia , pivničnej kôpky(1NP/1PP)
Dizpozícia 2izb.b D ,ktorý sa nachádza na 2NP s výmerou 62,07m2 -pozostáva z úžasnej veľkej vstupnej chodby s priestorom na vstavanú skriňu, kúpeľne s vaňou a toalety, priestrannej obývacej miestnosti s výstupom na terasu s rozlohou 4,75m2 , samostatnej kuchyne a spálne .
Cena nehnuteľnosti je 111 900 Eur vrátane provízie realitnej kancelárie. Naša spoločnosť tiež poskytuje právne servis- vypracovanie kúpno –predajných zmlúv , zavkladovanie do katastra nehnuteľnosti, znalecké posudky, hypotekárne poradenstvo. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0908 216 676 Ing. Marta Krejčí ( e-mail : krejci.m@casmar.sk)

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Balkón
Garáž
Kúpeľňa
Lódžia
Novostavba
Parkovanie
Pivnica
Vykurovanie
Výťah

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti