fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

CASMAR RK ponúka na predaj krásnu vilu v TOP lokalite Spiegelsaal


Ing. Zuzka Legényová
Trnava
Počet izieb: 4
350 m²
725 000 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CASMAR RK ponúka pre náročného klienta zrekonštruovanú secesnú vilu pôvodne z r. 1938, ktorá v r. 2014 prešla kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou, pričom bol zachovaný jej nezameniteľný štýl a atmosféra.

Rodinný dom je 4 izbový a disponuje podlahovou plochou približne 350m2, z toho približne 150m2 tvorí pivnica. K domu prislúcha aj priestranná krytá terasa o výmere 70m2 s krásnym výhľadom na záhradu a bazén, samostatná garáž o výmere 100m2 až pre 3 autá spojená s obytnou prístavbou, ktorá môže slúžiť aj ako dom pre hostí.

Dispozične dom pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, vstup do domu je od záhrady, izby č. 1 orientovanej do záhrady s vlastnou kúpeľňou a šatníkom, izby č. 2 s vlastnou kúpeľňou taktiež orientovanej do záhrady, hlavnej kúpeľne s vaňou a toaletou. Priestranná denná časť je orientovaná do ulice a nachádza sa v nej kuchyňa, obývacia izba s krbom a izba č. 3. V priestoroch pivnice sa nachádza vinotéka, práčovňa a miestnosť slúžiaca na fitness a spoločenské hry.

Výmera pozemku je 1378m2, zastavaná plocha domu je 219m2.
Predná časť pozemku umožňuje komfortné parkovanie pre viaceré autá aj pred garážou. Zadná časť pozemku slúži takmer celá ako záhrada s krásnou výsadbou, nachádza sa tu altánok pre posedenie a grilovanie a veľký podsvietený bazén s vykurovaním zabezpečeným tepelným čerpadlom.

Pri rekonštrukcii domu boli použité kvalitné materiály s dôrazom na úsporu energie, vďaka čomu predstavujú mesačné náklady približne 120€/plyn 90€, elektrina 30€/. Obvodové múry sú postavené z 40cm hrubej tehly zateplenej 10cm min. vatou, okná sú z plastu s teplým rámikom z uhlíkových vlákien, hliníkové okenice, ďalej teplovodné podlahové vykurovanie, plynový kotol, závlahový systém napojený na studňu, videovrátnik a kamerový systém.

Cena nehnuteľnosti je 725 000€ a zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti a províziu RK.

Viac info a obhliadky: Ing. Zuzana Legényová 0948 664 224, legenyova.z@casmar.sk

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Balkón
Bazén
El. napätie
Garáž
Internet
Inžinierske siete
Káblová televízia
Kanalizácia
Krb
Kúpeľňa
Odvoz odpadu
Parkovanie
Pivnica
Plyn
Voda
Vykurovanie

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti