Upozornenie | Beta verzia! Pre skvalitnenie našich služieb spúštame novú verziu casmar.sk, z tohto dôvodu môže byť niektorá funkcionalita obmedzená. Ďakujeme za pochopenie

CASMAR RK ponúka na predaj krásne 2izb.byty s úžasnou rozlohou 70,07m2


Ing. Marta Krejčí
Trnava
Počet izieb: 2
70 m²
111 900 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CENTRUM je atraktívny 5 podlažný bytový dom nachádzajúci sa priamo v centre mesta Trnavy na Veselej ulici. Byty v projekte CENTRUM majú optimálne výmery a výborné dispozície. Boli navrhnuté s cieľom využívať priestor čo najefektívnejšie a zároveň tak, aby si každý majiteľ mohol zariadiť nový byt presne podľa svojich predstáv.
Bytový dom ktorý ponúka okrem svojej polohy aj ďalšie množstvo benefitov:
-v bytovom dome sa nachádza len 17 bytových jednotiek vo veľkosti 2,3,4 izb.bytov s výmerou od 45m2 po 107m2
– bývanie priamo v centre mesta
-kompletná občianska vybavenosť
– nízke náklady na bývanie

-byty budú vyhotovené v stave „holobyt“, t.j. kompletné rozvody sietí – kúrenie s radiátormi, voda, odpady, rozvody elektriky ukončené vypínačmi a zásuvkami, vstupné dvere, plastové okná s trojsklom.
-možnosť dokúpenia garážového státia , pivničnej kôpky(1NP/1PP)
Dispozícia 2izb.b typu A – pozostáva zo vstupnej chodby s priestorom na vstavanú skriňu, kúpeľne s vaňou a toalety, priestrannej obývacej miestnosti prepojenej s jedálenskou časťou a kuchyňou s výstupom na terasu s rozlohou 6,9m2, samostatnej izby.
Sme presvedčení, že kvalitné a modrené bývanie v Trnave by nemalo byť privilégiom, ale štandardom pre všetkých. Preto sa kládol veľký dôraz na kvalitu stavby a materiálov, ale zároveň strážili ceny, aby bol projekt dostupný pre všetky vekové skupiny. Začiatok výstavby jeseň 2017,koniec výstavby jeseň 2018.
Cena nehnuteľnosti je 111 900 Eur vrátane provízie realitnej kancelárie. Naša spoločnosť tiež poskytuje právne poradenstvo, vypracovanie kúpno –predajných zmlúv , zavkladovanie do katastra nehnuteľnosti, znalecké posudky, hypotekárne poradenstvo. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0908 216 676 Ing. Marta Krejčí ( e-mail : krejci.m@casmar.sk)

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Garáž
Kúpeľňa
Lódžia
Vykurovanie
Výťah

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti