fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

CASMAR RK – III VEŽE – Exkluzívne 4iz. byt 113m2


Bratislava - Ružinov
Počet izieb: 4
133 m²
337 000 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

Hľadáte nehnuteľnosť s výbornou dostupnosťou s parkovaním, výhľadom, super výjazdom z mesta ale aj kúsok do centra mesta? TOTO JE TEN SPRÁVNY BYT PRE VÁS.

Ponúkame na predaj exkluzívne len u nás 4iz. byt o výmere 112,95m2 + terasa 16,36m2 + pivnica 3,4m2 + garážové státie. Tento výnimočný byt sa nachádza na 17 poschodí s výhľadom na 3 svetové strany ( S,V,Z) na ulici Bajkalská – III VEŽE – Bratislava Ružinov. Nehnuteľnosť má výbornú dispozíciu viď príloha.
Vstupná chodba v ktorej je veľká vstavaná skriňa, prechádza sa okolo prvej izby aktuálne využívaná ako pracovňa. Vchádza sa do obývacej miestnosti prepojenou s kuchyňou a východom na terasu. Ďalej sa chodbou prechádza do nočnej časti popri samostatnej toalete, priestrannej kúpeľne na konci chodby je hosťovská izba a hlavná spálňa s vlastnou kúpeľkou (sprchový kút a toaleta) a s východom na terasu.

Výhody:
– veľká výmera 4iz. bytu
– krásny výhľad
– klimatizácia v každej izbe
– parkovacie miesto veľké
– pivnica
– veľké hliníkové okná
– presvetlený
– recepcia so stálou službou 24/7.
– v cene je zabudovaný nábytok: kuchynská linka komplet so spotrebičmi, vstavané skriňe v izbách
– obľúbená lokalita

Zároveň Vám ponúkame bezplatnú pomoc pri vybavení Hypotekárneho úveru, znaleckého posudku, právny servis, notárske overenie Kúpnych zmlúv, vklad do katastra nehnuteľností nezrýchlenou formou.
Projekt: III VEŽE je polyfunkčný objekt s množstvom obchodov, služieb, reštaurácia, fitnes …
V blízkosti je nový futbalový štadión Polus City center banky, lekáreň, kaviarne čo dodáva bývaniu v tomto objekte pridanú hodnotu.

Kúpna cena komplet byt, pivničná kobka, parkovacie státie spolu 337.000,-EUR

Viac informácii a obhliadky na 0948 636 000 Peter Markovič. Info @ casmar .sk

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Terasa

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti