fbpx

Už čoskoro – Nová stranka casmar reality.

CASMAR RK -Exkluzívne!!! Zrubový dom pri ramene Váhu


Ondrej Cíferský
Dvorníky
Počet izieb: 4
139 m²
149 990 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CASMAR RK – Ponúkame Vám, exkluzívne na predaj, krásny, nový zrubový dom, ktorej súčasťou na jednom pozemku je aj čiastočne zrekonštruovaná murovaná chatka.
Nachádza sa v katastri obce Dvorníky miestna časť Posádka.
– Situovaný je v prírodne pri povodí rieky Váh.
Zrubový dom bol postavený v roku 2015 a stojí na pozemku o rozlohe 521 m2
Murovaná chata (rozloha cca 150 m2, dve poschodia, vymenené okná za plastové a vnútorné omietky)
Napojené sú na elektrickú prípojku. Na pozemku zo západnej strany je vybudovaná nová žumpa + na juhovýchodnej strane je studňa.
Úžitková plocha zrubu je 139 m2 a disponuje štyrmi izbami, dvomi kúpeľňami, priestrannou obývačkou s kuchyňou (tzv. spoločenská miestnosť, srdce celého domu kde rozdeľuje kuchyňu od obývačky majestátny hlinený krb s prieduchmi, ktorý zároveň slúži na vykurovanie.
Okrem neho je kúrenie elektrické a na ohrev TÚV slúži elektrický bojler.
Zrub je kompletne vybavený so všetkými spotrebičmi k bežnému používaniu a tak sa aj kompletne predáva. Samozrejme nechýba ani internet.
Výhodou sú nízke mesačné náklady. Za zrubom sa nachádza kôlňa na náradie. Zabezpečenie je alarmom na diaľkové ovládanie. Pred zrubom je vybudované pohodlné parkovanie pre viac vozidiel.
Oproti zrubu cca 150 m tečie rameno rieky Váh a preto je vhodný napríklad pre vášnivého rybára alebo na člnkovanie a podobné vodné aktivity.
Tichá lokalita, príroda, rieka Váh a mnoho ďalšieho Vám zaručí v každom ročnom období veľa zážitkov, pohody a relax. Preto neváhajte, kontaktujte ma pre viac informácií a obhliadky.
Cena nehnuteľností je spolu 149 990,- Eur. Možná zľava pri vážnom záujme!!! Bližšie info a obhliadky na tel.č: 0915 033 690 Ondrej Cíferský

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Kanalizácia
Krb
Kúpeľňa
Novostavba
Parkovanie
Voda

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti