fbpx

Arboria – Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

CASMAR RK – Exkluzívne kancelárske priestory v centre


Ondrej Cíferský
Trnava
Počet izieb: 0
0 m²
12 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CASMAR RK – Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne kancelárske priestory v historickom centre mesta na ulici Kapitulská. Priestory sú situované na poschodí v kompletne zrekonštruovanom meštianskom dome. Priestory majú svoj samostatný vchod a prístupnosť 24/7 v roku. Priestory sú vybavené klimatizáciou, prípojkou na internet, spoločnými sociálnymi zariadeniami na chodbe a každá kancelária je napojená a zabezpečená SBS. Každá kancelária má úložný priestor v podkroví pre uskladnenie napríklad dokumentov a podobne. Upratovanie je v cene nájmu len v spoločných priestoroch (chodba, toalety). Volné kancelárske priestory sú vo výmere:
22 m2
37,5 m2
39,5 m2

Minimálna dĺžka nájmu je jeden rok. Cena mesačného nájmu vrátane energií je 12,-Eur s DPH. Depozit je vo výške jedného mesačného nájmu. Pre bližšie informácie a obhliadky ma kontaktujte: 0915 033 690 Ondrej Cíferský

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Klimatizácia

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti