fbpx

Už čoskoro – Nová stranka casmar reality.

CASMAR RK – 4 izb. rodinný dom Voderady


Ondrej Cíferský
Voderady
Počet izieb: 4
100 m²
800 €

Vytlačiť stránku Popis nehnuteľnosti

CASMAR RK – Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom ročnú novostavbu 4. izb. rodinného domu v novovybudovanej lokalite obce Voderady.

– DOM: Kolaudácia v roku 2018. Postavené z materiálu tehla. Napojený na všetky inžinierske siete (voda, plyn, elektrina, kanalizácia). Podlahová plocha 100 m2, úložné podkrovie 18 m2. Pozemok 612 m2

– ZARIADENIE: Stav štandard (podlaha, obklady, sanita), kuchynská linka s plynovým šporákom a chladničkou, žalúzie, klimatizácia, plynový kotol, ktorý slúži na vykurovanie a ohrev TÚV. V celom dome podlahové kúrenie. Predpríprava na krb. Dom nie je oplotený!!!

– DISPOZÍCIA: Vstupná chodba, samostatná toaleta, technická miestnosť, veľká obývacia hala spojená s kuchyňou s 2 x výstupom na terasu, 3 x samostatná izba a kúpelňa s vaňou a sprchovým kútom.

– LOKALITA: Tichá lokalita pri lesíku s výbornou dostupnosťou na diaľnicu D1 a R1. V obci kompletná občianska vybavenosť.

– CENA A PODMIENKY. Cena mesačného nájmu je je 800,-Eur plus energie (150,-Eur) a jeden depozit vo výške mesačného nájmu. Minimálna dĺžka nájmu je jeden rok! Maximálny počet osôb na dom je 5!

– KONTAKT: Pre bližšie informácie a obhliadky 0915 033 690 Ondrej Cíferský

Vybavenosť/zariadenie nehnuteľnosti

Internet
Inžinierske siete
Káblová televízia
Kanalizácia
Klimatizácia
Krb
Kúpeľňa
Novostavba
Odvoz odpadu
Parkovanie
Plyn
Terasa
Voda
Vykurovanie

Občianska vybavenosť

Vzdialenosť do 500m

Zaujala Vás táto ponuka? Radí sa Vám ozveme.

Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti