Upozornenie | Beta verzia! Pre skvalitnenie našich služieb spúštame novú verziu casmar.sk, z tohto dôvodu môže byť niektorá funkcionalita obmedzená. Ďakujeme za pochopenie

Peter Markovič

Profil

V realitách pracujem už od roku 2006 a od prvého momentu ma táto práca zaujala. Do práce chodím s radosťou a s veľkým elánom. Táto práca je nielen o kúpe, či predaji, ale hlavne o uspokojení požiadavky toho – ktorého klienta. Ponúkam maximálnu profesionalitu s odbornosťou na kataster a všetky druhy zmlúv. Pracujem výhradne v exkluzívnom zastúpení klientov, čo prináša pre klientov len výhody.

markovic.p@casmar.sk
0948 636 000

Posledné referencie

Spokojná nová vlastníčka domu v Zavare. Ktorý sme stavali my. :-) Novostavba komplet dokončená v štandarde. CASMAR REALITYĎalší spokojní noví vlastníci pri odovzdaní nehnuteľnosti na sídlisku Zátvor.Ahoj Peter, chcel som sa Ti s mamou este raz podakovat za korektny priebeh a vysoko profesionalny pristup. To je nieco co nam u druhej RK trosku chybalo ked sme to u nich chvílu predávali. Tak vdaka a tesim sa na pripadnu dalsiu spolupracu. Michal.Ďalšie super odovzdanie domčeku v Trnave. Spokojní klienti aj predávajúci aj kupujúci.:-)Zábava pri odvzdaní bytu v BA je základ. :-)Kamarátovi sme odovzdali kľúce od domčeku.