NA PREDAJ!! 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM CENTRE MESTA

Popis:

CASMAR RK, v exkluzívnom zastúpení klienta, ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v centre mesta Sereď na Parkovej ulici, v tesnej blízkosti mestského parku.
Vstup je zabezpečený z miestnej komunikácie a parkovacie miesta sú priamo pred rodinným domom, ktorý nie je rušený prejazdom verejnosti a tvorí výlučne súkromný parkovací priestor.
Rodinný dom je riešený stavebným systémom Durisol, ekologickým stavebným materiálom na prírodnej báze, ktorý šetrí životné prostredie a zároveň si zachováva vynikajúce fyzikálne vlastnosti.

Dispozícia domu:
1.PP – suterén 57,86 m2 - kotolňa, 2 x sklad, schodisko
1.NP – prízemie 136,50 m2 vstup, samostatné WC, hala, kuchyňa - jedáleň, obývacia izba, pracovňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC
2.NP - Podkrovie 134,34 m2 – izba 1, izba 2, izba 3, chodba, kúpeľňa WC
Celková úžitková plocha domu je 328,70 m2

Rodinný dom pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek, ktoré majú vybudované samostatné napojenie na inžinierske siete vrátane oddeleného merania energií.
Je navrhnutý a postavený z kvalitných materiálov, obvodové murivo je z tvárnic Durisol s integrovanou tepelnou izoláciou z minerálnej vlny a kontaktným zatepľovacím systémom Weber, táto kombinácia zabezpečuje príjemnú klímu v zimnom aj v letnom období. Stropná konštrukcia je systémový keramický strop, schody železobetónové monolitické z nášľapnou vrstvou z tvrdého dreva. Krov je drevený, sedlová strecha s tepelnou minerálnou izoláciou a sadrokartónovými podhľadmi, krytina strechy je z pálenej škridle Holland. Výplne otvorov sú z Euro okien a na podkroví strešné okná Velux, interiérové dvere a zárubne sú z masívneho tvrdého dreva.
Exteriér ponúka dvornú časť so záhradnou výsadbou a príjemným súkromným posedením v centre mesta vrátane terasy z ušľachtilého dreva vo výmere 35 m2.
Druhá bytová jednotka s dvoma miestnosťami s výmerou 70,00 m2 je v pôvodnom stave.
Cena: 369 000 eur vrátane provízie RK.
V cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vypracovanie zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Túto nehnuteľnosť je možné kúpiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi pomôžeme.
Info. a obhliadky: Michal Ondica 0907 599 777, 0950 483 165 , ondica@casmar.sk
© Popis nehnuteľnosti, text a foto - dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti CASMAR REALITY s.r.o.

    Mám záujem o ponuku