CASMAR RK – predaj RD na rožnom pozemku 660m2, Dolné Orešany

Popis:

VIRTUÁLNA PREHLIADKA!

CASMAR RK Vám ponúka na predaj rodinný dom o výmere 110m2 zastavanej plochy, nachádzajúci sa na rožnom pozemku o výmere 660m2, v obci Dolné Orešany.

Rodinný dom dispozične pozostáva : priestranná vstupná chodba, sklad s wc, špajza so vstupom na povalu, kúpeľňa so sprchovým kútom, obývacia izba, spálňa, priechodná izba s kuchyňou.

Dom bol postavený v 60tych rokoch min. storočia, prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu strechy (približne 23 rokov), novú fasádu od ulice a výmenu plastových okien (približne 15 rokov), je napojený na všetky IS vrátane kanalizácie a je funkčný.

Pozemok má rozmery 14m x 48m, z časti je na vstupe prestrešený, so samostatnou garážou a hospodárskymi budovami a neskôr sa otvára do krásnej presvetlenej záhrady.

Dom je možné ihneď obývať, je však vhodný aj na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nového vlastníka.
Obec Dolné Orešany sa nachádza priamo pod úpätím Malých Karpát a je vzdialená len cca 15km od Trnavy. Ponúka občiansku vybavenosť (základná, materská škola, lekár, potraviny, autobusová zastávka) a milovníci vína ocenia členstvo obce v združení Malokarpatská vínna cesta.

Cena nehnuteľnosti je 139 900 € a zahŕňa províziu RK a sprostredkovanie právnych a notárskych služieb. Znalecký posudok k dispozícii. Pre viac informácií alebo obhliadky nás kontaktujte na 0948 664 224 alebo mailom na legenyova.z@casmar.sk

    Mám záujem o ponuku