Chcem predať

Chcem predať​

   Virtuálne prehliadky

   Nasnímanie priestoru prostredníctvom tzv. Matterportu zabezpečí zreteľnú a kvalitnú 3D prezentáciu akejkoľvek nehnuteľnosti, ktorú si môžete v rámci virtuálnej prehliadky prezrieť z pohodlia domova. Eliminuje cestovanie za fyzickou obhliadkou, šetrí Váš čas a vzhľadom na situáciu zvyšuje Vašu bezpečnosť.

   Kvalitné nafotenie

   Nafotenie nehnuteľnosti tak, aby odzrkadľovala realitu a detaily nehnuteľnosti boli kompozične správne zachytené, dokáže len skúsený maklér. Obráťte sa na nás a my Vám s tým radi pomôžeme.

    

   Moderné videá nehnuteľností

   Interiér podaný prostredníctvom kvalitne spracovaného videa je pridanou hodnotou najmä z hľadiska lepšieho odprezentovania danej nehnuteľnosti. Spolu s 3D nasnímaním a kvalitným nafotením je neodmysliteľnou súčasťou veľmi reálnej a kvalitnej prezentácie. Prostredníctvom videa, nasnímaného dronom, vieme z vtáčej perspektívy dokonale zachytiť okolie Vašej nehnuteľnosti.

   Marketing

   Výstupy v podobe videa, 3D nasnímania nehnuteľnosti či jej nafotenia je potrebné odprezentovať potenciálnym klientom na rôznych komunikačných kanáloch. Pripravíme pre Vás stratégiu na mieru, vhodne zvolíme komunikačné kanály a tým sa zvýši šanca, že sa Vaša ponuka dostane k tým správnym ľuďom.

   Zabezpečenie právneho servisu

   Predaj nehnuteľnosti je spojený s množstvom administratívy a právnych či legislatívnych úkonov. Aj s týmito úkonmi Vám radi pomôžeme a odbremeníme Vás od množstva legislatívnych a právnych krokov. Stačí, ak nás budete kontaktovať.